Endoproteza biodra, endoproteza kolana | Pytania dotyczące leczenia (dr Sulewski): 606491844 |

Kontakt

Dane kontaktowe

 • POZNAŃ
  dr Adam Sulewski +48 606 491 844 konsultuje w Centrum Medycznym NeoMedica.

  Rezerwacja terminu wizyty: +48 61 624 34 78
  (prosimy rejestrować się do dr Sulewskiego)

  Dojazd do Centrum Medycznego Neomedica w Poznaniu

 • kontakt@endoprotezis.pl
 • Chcemy podnosić jakość naszych usług – w związku z tym zależy nam na uwagach, propozycjach i pomysłach, dzięki którym leczenie w naszym ośrodku będzie łatwiejsze i przyjemniejsze. Uwagi dotyczące naszej pracy oraz funkcjonowania Endoprotezis prosimy przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:
  uwagi@endoprotezis.pl
 • Działamy w zgodzie z RODO
  Korzystanie z formularza kontaktowego oraz prowadzenie korespondencji mailowej z Endoprotezis jest całkowicie dowolne, wiąże się z koniecznością zapoznania się z Polityką prywatności, jej akceptacją oraz zgodą na przetwarzanie Państwa danych przez Endoprotezis (dane wykorzystujemy jedynie do kontaktu z lekarzem, propozycji rodzaju leczenia, umówienia wizyt oraz terminu operacji).
  Zapraszamy do zapoznanie się z polityką prywatności.

BIULETYN

Akceptację "Politykę prywatności"

Email marketing powered by FreshMail
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Dane podane w formularzu kontaktowym zostaną przetworzone w celu udzielenia odpowiedzi na wpisane w formularzu kontaktowym zapytanie. Dane przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody.

Zapoznałam/em się z Polityką prywatności

BIULETYN

Akceptację "Politykę prywatności"

Email marketing powered by FreshMail