Endoproteza biodra, endoproteza kolana | Pytania dotyczące leczenia (dr Sulewski): 606491844 |

Diagnostyka

 

Diagnostyka

Ból w obrębie dużych stawów (stawu biodrowego i kolanowego) jest zawsze wyzwaniem diagnostycznym dla lekarza ortopedy.

Wnikliwa  rozmowa i przedstawienie przez chorego objawów lekarzowi, a następnie  dokładne badanie lekarskie z szeregiem testów fizykalnych  wykonywanych w trakcie wizyty, prowadzi do rozpoznania choroby.

Dopełnieniem diagnostyki są badania obrazowe w postaci zdjęć rentgenowskich,  rezonansu magnetycznego, w niektórych sytuacjach również przydatne jest badanie ultrasonograficzne. Niekiedy konieczne jest przeprowadzenie badań laboratoryjnych.

W połączeniu metody te dają pełen obraz schorzenia z którym zgłasza się pacjent i umożliwiają kompleksowe zaplanowanie leczenia.

 

implant biodra poznan

 
 
 


Wizyta konsultacyjna

Na wizytę konsultacyjną prosimy koniecznie zabrać ze sobą dokumentację medyczną – zdjęcia/płytę CD z RTG, lub CD z wynikiem rezonansu magnetycznego okolicy dotkniętej przez chorobę (badania obrazowe muszą być aktualne – nie starsze niż 6miesięcy)

Jeśli Państwo dopiero rozpoczynacie z nami diagnostykę dolegliwości stawowych, istnieje możliwość wystawienia skierowania na badania obrazowe przez naszych lekarzy przed wizytą konsultacyjną.


W Polsce, żeby wykonać zdjęcie rentgenowskie konieczne jest posiadanie SKIEROWANIA (także gdy chcemy wykonać je prywatnie) – aby je otrzymać, prosimy przesłać na naszą skrzynkę e-mailową niezbędne do jego wystawienia dane:
1. imię i nazwisko
2. nr PESEL
3. oraz informację, jakiej okolicy ciała dotyczy Państwa przypadłość

 

 

rezonans magnetyczny

 

 

Kontakt: Tel. +48 606 491 844

Email:kontakt@endoprotezis.pl/

 

endoproteza poznan

 

Endoprotezoplastyka dużych stawów – endoproteza stawu biodrowego i stawu kolanowego,
Nowoczesne i specjalistyczne leczenie, rehabilitacja – endoproteza biodra, endoproteza kolana

BIULETYN

Akceptację "Politykę prywatności"

Email marketing powered by FreshMail